خرید گواهینامه دیجیتال

چرا باید از SSL استفاده کنید؟

HTTPS که مخفف Hypertext Transfer Protocol Secure می‌باشد، پروتکلی است موازی با HTTP با این تفاوت که سطح امنیت آن به مراتب از پروتکل HTTP بیشتر است. پروتکل HTTP در واقع کاربران اینترنت را مقدور می‌سازد تا اطلاعات تحت وب را با استفاده از پورت 80 مشاهده یا تبادل کنند. اما همواره تبادل اطلاعات در شبکه های کامپیوتری با خطر و نفوذ همراه است لذا وجود بستری امن جهت نقل و انتقال اطلاعات به خصوص برای اطلاعاتی که از درجه امنیتی بالایی برخوردارند، بسیار ضروری می باشد.

 کاربرد گواهینامه های دیجیتال چیست؟

اکثر معاملات اینترنتی و فروشگاه‌های خرید آنلاین، وبسایت های حاوی اطلاعات کاربران، شبکه های اجتماعی، پورتال ها و سیستم های ذخیره سازی از طریق HTTPS در سطح وب، امن می‌گردند. 

از جمله کاربردهای حائز اهمیت دیگر استفاده از پروتکل HTTPS و یا SSL معتبر، دریافت نماد اعتماد دو ستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت می‌باشد. مطابق با قوانین این وزارتخانه، وبسایت هایی که قصد استفاده از نماد اعتماد دو ستاره دارند لازم است حتما در وبسایت خود از SSL معتبر استفاده کنند.

گواهینامه SSL ارایه شده، گواهینامه PositiveSSL صادره از شرکت معتبر COMODO به عنوان یکی از بزرگترین ارایه دهندگان گواهینامه SSL در جهان است.

شرایط صدور:

مشخصات Whois دامنه باید کامل و صحیح باشد.
گواهینامه های COMODO قابل ارایه بر روی دامنه های ir. یا دامنه هایی که در آنها عبارت “iran” وجود دارد نیست. اگر به گواهینامه برای دامنه IR نیاز دارید با پشتیبانی تماس بگیرید. 
تایید یا رد گواهینامه های ارایه شده بر عهده شرکت COMODO می باشد. (در صورت رد درخواست صدور گواهینامه، مبلغ پرداختی بطور کامل به شما بازگشت داده خواهد شد)
سرور میزبان دامنه مورد نظر لازم است قابلیت دریافت ایمیل جهت تایید مالکیت دامنه داشته باشد.

 

DV Positive SSL

صدور سریع گواهینامه
پشتیبانی شده توسط تمامی مرورگر های موجود
عدم نیاز به تایید آدرس و تلفن (تایید از طریق پست الکترونیک)
امکان استفاده از نشان امنیتی COMODO در وب سایت خود
۱۰.۰۰۰ دلار گارانتی مالی

یک سال

۱۹۹

هزار تومان
pricing image گواهینامه دیجیتال SSL

هاست ابری

بهترین پلتفرم ابری موجود

تومان30000

25% تخفیف 30000 تومان
8d081 face v5 گواهینامه دیجیتال SSL

سوالی دارید؟

مرکز آموزش و وبلاگ روز وب با چندین مقاله کاربردی و تصویری به شما در رفع مشکل خود کمک خواهد کرد

8d081 face v5 گواهینامه دیجیتال SSL

ارسال درخواست

هر درخواستی دارید هم اکنون با ما در میان بگذارید مشتاقانه منتظر پاسخ گویی به شما هستیم