افزایش قیمت دامنه های ملی (IR.) از جانب ایرنیک‎

پیرو اطلاعیه ایرنیک، قیمت های کلیه پسوندهای دامنه ملی از ابتدای خردادماه حداقل ۲ برابر افزایش خواهد داشت. به این منظور توصیه می شود در فرصت باقی مانده  نسبت به انجام درخواست های ثبت و تمدید ... بیشتر »

۱۴۰۰/۰۲/۲۷
انتقال سرور اروپا به ایران

درود بر شما

به اطلاع میرسانیم کلیه سرویس های هاست و نمایندگی هاست روز وب به سرور های داخل کشور منتقل شدند

در سرور های ایران با سرعت بیشتر و پینگ پایینتر در خدمت شما هستیم

موفق باشید

۱۳۹۷/۰۷/۱۷
افزایش قیمت سرویس ها

ضمن عرض سلام خدمت تمامی مشتریان عزیز به اطلاع میرسانیم با توجه به افزایش بی سابقه نرخ ارز و عدم امکان ارایه سرویس با قیمت قبلی، پس از دو سال قیمت سرویس ها را با حداقل مقدار ممکن افزایش ... بیشتر »

۱۳۹۷/۰۴/۰۳
توضیحاتی پیرامون دامنه های بین المللی و تحریم

ابتدا از حسن توجه شما ممنونم و لازم است یاداور شوم رجیسترار جدید جایگزین انتخاب و همکاری با آن مدتی است آغاز شده. دامنه های شما در رجیسترار ریسلو فعلا تا چند ماه آینده امن است و تا آن زمان ... بیشتر »

۱۳۹۶/۰۷/۲۸
آغاز همکاری با رجیسترار جدید ثبت دامنه

با توجه به محدودیت های اعمال شده از جانب رجیسترار ریسلو به اطلاع میرسانیم پس از بررسی های طولانی مدت و همچنین صبر و حوصله بسیار شرایط برای همکاری با رجیستارر جدید و انتقال ایمن دامنه ها با ... بیشتر »

۱۳۹۶/۰۶/۰۹
محمدودیت های ایجاد شده در ثبت دامنه - Resello

ضمن عرض ارادت به مشتریان گرامی روز وب به اطلاع میرسانیم با توجه به محدودیت های ایجاد شده در رجیسترار دامنمه های بین المللی ، در حال بررسی رجیسترار های جدید هستیم و به زودی جایگزین مناسب برای ... بیشتر »

۱۳۹۶/۰۵/۲۰
توضیح پیرامون نحوه پشتیبانی شرکت در ایام تعطیلات نوروز

ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن عید سعید باستانی و فرخنده نوروز به همه مشتریان و کاربران محترم روز وب به اطلاع میرسانیم پشتیبانی فنی و فروش شرکت در ایام تعطیلات نوروز از تاریخ 28 اسفند ماه 95 ... بیشتر »

۱۳۹۵/۱۲/۲۶
کشف آسیب پذیری جدید و حیاتی در وردپرس

نسخه وردپرس به 4.7.2 ارتقا یافت که به موجب این بروز رسانی حدود 3 مشکل امنیتی با درجه اهمیت حیاتی (Critical) گزارش شده است که پس از ارتقا به نسخه 4.7.2 این مشکلات امنیتی برطرف می گردد. راه حل برای امن سازی ... بیشتر »

۱۳۹۵/۱۱/۲۰
سایتهای وردپرسی بخوانند

مدیران سایتهای وردپرس در نظر داشته باشند سایتهای خود را بهینه کنند معمولا وردپرس به خصوص چند فایل مدیریت آن مصرف بالایی از نظر منابع دارد.روز وب اقدام به انتشار 4 مقاله در خصوص بهینه سازی سایت ... بیشتر »

۱۳۹۵/۰۹/۱۷
تغییر قیمت دامنه ها

سلام و عرض ادب با توجه به افزایش بی سابقه نرخ ارز د رچند روز گذشته به ناچار قیمت برخی پسوند های دامنه دست خوش تغییر شد.باز هم پایین ترین نرخ ممکن رو برای شما مشتریان عزیز در نظر ... بیشتر »

۱۳۹۵/۰۹/۱۴